www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 665 napja lejárt

Apex Kft. munkaerő kölcsönzéssel foglalkozó cég keres munkatársakat Fóti céghez villanyszerelő munkakörbe több műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • irányítástechnikai és diagnosztikai szekrények mechanikus és elektromos összeszerelése

Elvárás:

  • szakmunkás végzettség (villanyszerelő)
  • minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • legalább alapfokú számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • bejelentett munkahely,
  • Világszínvonalú munkakörnyezet,
  • Műszakpótlék, cafeteria, jutalom,
  • munkába járás támogatása- orvosi szolgálat, sportolási lehetőség a telephelyen

A részletes szakmai önéletrajzokat az alább megadott email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő