www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 808 napja lejárt

A Gordiusz 95 Zrt., villamosipari kivitelező és berendezés gyártó cég munkatársakat  keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kis és középfeszültségű villamos hálózatok létesítése,
  • kisfeszültségű villamos elosztó berendezések szerelése és telepítése,
  • szakterület szerinti műszaki rajzok alapján történő munkavégzés,
  • a vállalat minőségi céljai szerinti munkavégzés.

Elvárások:

  • Villanyszerelői szakképesítés,
  • minimum 1-2 éves tapasztalat,
  • megbízhatóság, precíz munkavégzés,
  • problémamegoldó képesség,
  • önálló, hatékony munkavégzés.

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • azonnali munkakezdési lehetőség,
  • harmonikus munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye:

  • Országosan, kiemelten Budapest.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre!