www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 876 napja lejárt

Villanyszerelő munkatársat keres

párásítással foglalkozó cég

Munkakör rövid leírása:

  • Párásító rendszerek szerelése, szervizelése során felmerülő villanyszerelési munkák elvégzése
  • Építőipari villamos szakipari szerelési feladatok (kábeltálcázás, kábelhúzás, elosztó szekrények szerelése, stb.)
  • Karbantartási munkálatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő szakmunkás végzettség
  • Szakirányú vagy építőipari kivitelezési (irodaház, csarnok, ipari létesítmények) munkák terén szerzett munkatapasztalat
  • Programozható logikai vezérlők (PLC) bekötésének ismerete

Egyéb elvárások:

  • Precizitás, megbízhatóság, logikus gondolkodás
  • Problémamegoldó készség, önálló munkavégzés
  • számítógép kezelői ismeretek

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Munkabírás
  • Szakszöveg angol nyelvű értése
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Országszerte gödi központtal
    (Budapesti illetve Pest megyei lakóhellyel rendelkezők jelentkezését várjuk)

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével az alábbi  email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő