www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 735 napja lejárt

 Pozíció megnevezése: villanyszerelő

FELADATOK

  • Építőipari villamos szakipari szerelési feladatok (kábeltálcázás, kábelhúzás, elosztó kötés, lámpaszerelés, áramsín szerelés, szerelvények szerelése, villámvédelmi szerelések, gyengeáramú szerelések etc.)
  • Karbantartási munkálatok
  • Építéshelyszíni raktáros

ELVÁRÁSOK

  • Villanyszerelő végzettség
  • Villamos energia elosztás ismeretei
  • Kivitelezéshez használat villamos installációs anyagok ismerete
  • Építőipari kivitelezési (irodaház, csarnok, ipari létesítmények) területen szerelői munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés

AMIT NYÚJTUNK:

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:  elsősorban Budapest, Pest megye. Időszakosan országszerte.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő