www.cvonline.hu

Villanyszerelő

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 885193

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Karbantartási és javítási feladatok a létesítménybe telepített és létesítményeket kiszolgáló erőátviteli, világítási, szünetmentes, szükségvilágító és villámhárító hálózatokon, eszközökön, berendezéseken, rendszereken
  • Feladatok idő és műszaki tartalom szerinti végrehajtását jelentése a csoportvezető helyettesnek vagy csoportvezetőnek
  • Az ütemezett feladatok esetleges eltérésének jelzése csoportvezető helyettesnek
  • Szerződéses partnerek felügyelete/kísérése
  • Használatos eszközök karbantartása, dokumentálása
  • Esetenként projektek
  • Részvétel oktatásokon

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismeret
  • elektrikusi vagy technikai végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XVIII. kerület
  • Kezdés: azonnal

Kapcsolat:
Referencia kód: FVI-01

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével: E-mail cím megjelenítése