www.cvonline.hu

VILLANYSZERELŐ

  • A hirdetés 927 napja lejárt

Az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég immár hetedik éve segíti partnereit professzionális HR szolgáltatásaival. Partnereinket mind a megfelelő szakember megtalálásában és kiválasztásában, mind a belső HR folyamatok kialakításában fejlesztésében, optimalizálásában magas színvonalon, rugalmasan és hatékonyan támogatjuk. Munkánk színvonalára garanciát a tanácsadóink szakmai felkészültsége, hozzáállása jelenti.

Az Eastjob partnercége számára keres PÁLYAKEZDŐ VILLANYSZERELŐ MUNKATÁRSAT NAPELEM SZERELŐI munkakörbe.

A munkatárs feladata lesz:

  • Napelemes rendszerek szerelése, telepítése (közintézmények, csarnokok, telephelyek, irodaházak tetőszerkezetére vagy földre rögzítéssel)
  • Kábelcsatornák kialakítása
  • Inverterek bekötése

 A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Magasban történő munkavégzésre való alkalmasság (tériszony kizáró ok)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Villamossági ismeretek
  • Megoldás-centrikus hozzáállás
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Műszaki rajzok gyors és helyes leolvasása
  • A munkabiztonság iránt elkötelezettség, szabálykövetés

Előnyt jelent:

  • Napelem szerelésben szerzett gyakorlat
  • Tetőfedő, ács vagy bádogos tapasztalat
  • Villanyszerelési referenciák

Kizáró okok:

  • Motiváció hiánya
  • A jelölt szakmai igénytelensége önmagával szemben
  • A bérigények előtérbe helyezése a jelölt saját szakmai fejlődésére való törekvéssel szemben
  • Általános szerelési, barkácsolási gyakorlat hiánya

Munkavégzés helye:

  • Északkelet-Magyarország
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...