www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 1072 napja lejárt

Elektromos kivitelező vállalkozás keres munkatársat az alábbi pozícióba:

elosztó berendezés gyártásban jártas

Feladatok:

  • Épületvillamossági és gépészeti automatika berendezések gyártása, átalakítása, szerelése
  • Helyszíni telepítési, bekötési, beüzemelési munkák önálló elvégzése, alvállalkozók koordinálása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Épületek installációs és gépészeti automatika rendszereinek szerelésében  szerzett jártasság (több éves munkatapasztalat)
  • Csapatmunka, de képesség a példamutató, önálló ,tiszta, pontos munkavégzésre
  • Kulturált megjelenés, kreatív hozzáállás, megfelelő kommunikációs képesség a munkatársakkal, társkivitelezőkkel és megrendelőkkel történő kapcsolattartáshoz

Előny:

  • Idegen nyelv ismerete
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli feladatkör
  • Gyors elhelyezkedési és hosszabb távon előrelépési és lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest és Magyarország területe

Ha szívesen dolgozna megbecsült munkatársunkként, akkor küldje el fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő