www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 1190 napja lejárt

Partnerünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Tevékenységhez tartozó dokumentáció vezetése

  • Üzemi és raktári épületek, berendezések elektromos hibáinak elhárítása

  • Gyártó gépsor és kiszolgáló létesítmények folymatos üzemeltetése

  • Munkaterület rendbentartása

Elvárások:

  • 3 év releváns tapasztalat

  • Villanyszerelő vagy elektronikai műszarész végzettség

  • Terhelhetőség

  • Pontosság

  • Megbízhatóság

  • Automatizálási és PLC ismeretek előnyt jelentenek

Munkavégzés helye:

  • Nyárlőrinc

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Bocskai utca 1.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő