www.cvonline.hu

Villanyszerelő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 749721
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal Budapestre, vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk Villanyszerelő munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Villamos hálózat és berendezések ügyeleti jellegű hibaelhárítása, karbantartása

Elvárások:

  • Géplakatos vagy autószerelő végzettség

Munkarend

  • Rugalmas

Előnyt jelent:

  • Sújtólég és robbanásbiztos berendezések szerelője képzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Juttatások+helyi közlekedési bérlet

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!