www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 1121 napja lejárt

Az EISPRO Kft. törökbálinti jégkrémgyára azonnali kezdéssel munkatársat keres a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Villamos hálózat üzemeltetése, karbantartása.
  • A termelőüzemben lévő berendezések elektromos egységeinek karbantartása.
  • Hűtőház elektromos egységeinek karbantartása.
  • Az épületekben és azon kívül található elektromos berendezések karbantartása.

 Elvárások:

  • Általános villanyszerelői végzettség illetve gyengeáramú elektromos végzettség.
  • Élelmiszergyártási területen szerzett tapasztalat.
  • PLC által vezérelt gyártó berendezések javításában, illetve programozható relék és frekvenciaváltók üzemeltetésében és javításában szerzett szakmai tapasztalat.

 Egyéb elvárások:

  • Érettségi.
  • Kreativitás.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Terhelhetőség.
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

 Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Béren kívüli juttatás.

 Munkavégzés helye:

Törökbálint

 Jelentkezés az állásra: az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő