www.cvonline.hu

Villanyszerelő

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 737008

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • ipari csarnokok működésének zavartalan biztosítása
  • üzemzavarok és meghibásodások elhárítása, hibakeresés
  • villamossági rendszer karbantartása, karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása
Elvárások:
  • villanyszerelő szakirányú végzettség
  • több éves tapasztalat
  • 12 órás, folyamatos munkarend vállalása
  • önálló munkavégzés
  • kimagasló precizitás
Előny:
  • FAM szerelői végzettség
  • német nyelvismeret
Amit kínálunk:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • béren kívüli juttatások
  • utazási költségtérítés
  • munkaruha biztosítása
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, valamint a megpályázott munkakör feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Győr