www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • Company_icon Unicon Zrt.
  • Location_icon Békéscsaba, Békés
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Figyelem! Munkalehetőség!

Stabil, megbízható munkahelyet szeretne?
Érdeklik a kihívások, az érdekes feladatok?
Nálunk a helye!

Békéscsabai székhelyünkre karbantartási feladatok ellátására

munkatársakat keresünk.

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkahely
  • rugalmas munkaidő kezdés (pl. kisgyerekesek, vidékiek)
  • rendszeres, biztos jövedelem minden hónap 10. napjáig banki átutalással fizetve
  • útiköltség-térítés
  • változatos munkafeladatok, kihívások
  • saját telefon használat engedélyezése munkaidőben
  • barátságos, biztonságos munkakörnyezet

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet.

Érdeklődni: munkaidőben, /H-P 8-17 óra/ +3630/9354180 mobilszámon.

A jelentkezést többlépcsős válogatás követi.

Helyek Békéscsaba
Békés
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű