www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • Company_icon FKF Nonprofit Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG
 pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

Fő feladatai:

  • Lakóépületek, irodaházak, műhelyek, raktárak és egyéb épületek erősáramú és gyengeáramú áramköreinek kivitelezését, javítását, felújítását, karbantartását végzi.
  • Az energiaellátás biztosítása mellett a kisfeszültségű villamos berendezések, gépek, készülékek, a hozzá tartozó vezérlések és szabályozások telepítésével, üzembe helyezésével, javításával foglalkozik.
  • Alaptevékenységi körébe tartozik védelmi rendszerek, eszközök szerelése, mérése, ellenőrzése, karbantartása.
  • Munkáját műszaki dokumentáció alapján a kötelező előírások és szabványok figyelembevételével végzi.

Felelősségi köre:

  • A munkafeladatok szakszerű elvégzése, az általa készített adatszolgáltatások valódisága, pontossága.

Elvárások:

  • Villanyszerelő szakmunkás bizonyítvány,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • precíz munkavégzés,
  • jó műszaki érzék, kreativitás,
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • megbízhatóság.

Előnyt jelent:

  • Érintésvédelemi-, villámvédelemi-, és tűzvédelmi szabványossági felülvizsgálati jogosultság,
  • mobil szerelőkosár (4223) gépcsoportra érvényes gépkezelői jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Hazai nagyvállalat,
  • változatos feladatok egy stabil vállalatnál,
  • önálló munkavégzési lehetőség,
  • 3 hónap próbaidő után cafetéria juttatás,
  • foglalkozás-egészségügyi Szolgálat, ingyenes igénybe vehető fogászati ellátás,
  • kedvezményes díjszabás mellett igénybe vehető Társasági üdülők biztosítása.

Kezdés: az elbírálást követően azonnal

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre, tárgyban az „Villanyszerelő” jelige feltüntetésével és bérigény megjelölésével szíveskedjen elküldeni.

Jelentkezési határidő: 2017. november 18.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű