www.cvonline.hu
Villanyszerelő
Trenkwalder Kft
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg, Magyarország
Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1202783
lejárt

Nyírbátori partnercégünk számára keresünk munkavállalókat Villanyszerelő pozícióba.

Feladatok:

• PLC vezérelt gépsorok elektronikai javítása, karbantartása

• Épületgépészeti egységek villamos javításának és karbantartásának elvégzése

• Villamos elosztó szekrények szerelése (mágnes kapcsoló, frekvencia váltó, szervohajtások ismerete) rajzolvasás

Elvárások:

• Villanyszerelő, elektronikai műszerész vagy háztartási gépszerelő végzettség

• Folyamatos munkarend (6+2) vállalása 3 műszakban

• Alapfokú számítógépes ismeretek

• Elkötelezettség

• Pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye: Nyírbátor

Amit nyújtunk:

• Hosszú távú munkalehetőség

• Átlagon felüli műszakpótlék

• Utazási támogatás

• Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég által gyártott, napi felhasználású termékekre

• Sportolási lehetőségek

• Rugalmasan felhasználható munkaközi szünet

• Képzési lehetőségek

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.