www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 10 napja lejárt

Hidraulikus présgépeket karbantartó, javító cég hidraulikaszerelésben jártas, gyakorlott munkatársat keres,

munkakörbe

Feladatok:

  • megjelenés bejelentett hibacímeken.
  • villamos kapcsolási rajzok alapján présgépek hibáinak feltárása, javítása.
  • ütemezett karbantartási munkálatok elvégzése
  • munkalapok pontos elkészítése, kapcsolattartás a megrendelővel, esetleges későbbi problémák feltárása
  • a gépek szabványos bekötésének elvégzése, már telepített gépek esetén a bekötés helyességének ellenőrzése
  • 6 hetente ügyeleti feladatok ellátása

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • középfokú szakképesítés
  • megbízhatóság, önállóság
  • pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • 3 év gépjavításban szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Céges telefon
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X.ker. Kozma utca,
  • Kiszálló szervizes az ország területén
Helyek X. kerület (Budapest, Kozma u., 1108 Magyarország)
Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű