www.cvonline.hu

Villanyszerelő

Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 1195488

Üveggyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Villamosenergia átalakító, elosztó, felhasználó berendezések üzemvitelének biztosítása
  • Berendezések javítása, karbantartása
  • Autógáz töltőállomások kezelése megadott időpontokban
  • Kiadott ellenőrzési utasítások alapján a műszaki feltételek biztosítása a folyamatos és biztonságos termeléshez

Elvárások:
  • Erősáramú villanyszerelő végzettség
  • 120,-6, és 0,4 kV-os hálózatok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Érintésvédelmi, tűzvédelmi, munkabiztonsági előírások ismerete

Juttatások:
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Fix fizetés
  • Több műszakos munkarend

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett 3 évnél több tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el részletes, szakmai, fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy a "jelentkezés" gombra kattintva.

Munkavégzés helye:
  • Orosháza

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Békés