www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • Frissítve 25 napja

munkatársakat keresünk.

Vállalatcsoportunk 20 éves tapasztalattal rendelkezik állattartó telepek teljes körű kivitelezésével, illetve a már meglévő telepek felújításával, átalakításával, modernizálásával és karbantartásával.

Feladatok:

  • technológiai szerelési feladatok ellátása
  • karbantartási feladatok ellátása
  • szerkezetépítési feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • szakmunkás bizonyítvány a fent említett szakmák egyikéből
  • B kategóriás jogosítvány
  • min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • megbízhatóság
  • csapatmunka
  • önállóság, pontosság, precizitás

Amit nyújtunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • azonnali munkakezdés
  • határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye: Változó helyszíneken Magyarország egész területén.

A brigádokat a helyszínekre Ózd 30 km-es körzetéből indítunk. Az oda és visszautazás vállalati buszokkal történik. Szállást a munkavégzés környékén biztosítunk.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát és rövid szakmai portfolióját fizetési igény megjelöléssel az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Változó helyszíneken Magyarország egész területén
Kategória Energetika / Villamosság, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén