www.cvonline.hu

VILLANYSZERELŐ

Salesianer Miettex Magyarországi Kft.

Budapesti ipari mosodánkba, hosszú távra

munkatársat keresünk két műszakos munkarendbe termelő berendezéseink karbantartására.

Feladatok:

  • Termelési folyamat zavartalanságának biztosítása
  • Gépek, berendezések megelőző karbantartása, javítása
  • Meghibásodás esetén hibakeresés, elhárítás, javítások elvégzése
  • Elektromos berendezések karbantartása

Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi biztos háttér
  • Jó munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Szeretettel várjuk jelentkezését – fizetési igény megadásával – a lenti e-mail címre „villanyszerelő” jeligével!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Energetika / Villamosság, Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest