www.cvonline.hu

Villanyszerelő

Régió:

Szabolcs-Szatmár-Bereg

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1096372
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából..

Ezúttal multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A telephely villamos karbantartása

  • Az épületek működésének zavartalan biztosítása

  • A villanyszerelő munkakörhöz kapcsolódó feladatok maradéktalan elvégzése

Elvárások:

  • szakirányú  végzettség (villanyszerelő, háztartási-gépszerelő)
  • a szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete

Munkaidő: 05:30-14:10

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség
  • utazási költségtérítés

Jelentkezését fényképes önéletrajz feltöltésével a regisztrációt követően, Link megjelenítése weboldalon teheti meg.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!