www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 139 napja lejárt

A

K-Power Benelux Kft.

keres munkatársat

munkakörbe.

Külföldi építkezésekre tapasztalattal rendelkező villanyszerelőket keresünk cégünk bővítéséhez.

Amit kínálunk:

  • díjmentes kiutazás, szállás és munkába járás
  • hosszú távú, tartós munkavégzés
  • határozatlan idejű szerződés
  • bejelentett munkahely, leadózott fizetés

Saját autó, idegen nyelv előny, de nem feltétel.

Munkavégzés helye:

  • Nyugat-Európa különböző országai, elsősorban Hollandia, Belgium, Németország és Dánia

Önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk, az alábbi tárgyi megjelöléssel: "CV-villanyszerelő"