www.cvonline.hu

VILLANYSZERELŐ

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Salesianer Miettex Magyarországi Kft.

Szombathelyi ipari mosodánkba, hosszú távra

munkatársat keresünk két műszakos munkarendbe termelő berendezéseink karbantartására.

Feladatok:

  • Termelési folyamat zavartalanságának biztosítása
  • Gépek, berendezések megelőző karbantartása, javítása
  • Meghibásodás esetén hibakeresés, elhárítás, javítások elvégzése
  • Elektromos berendezések karbantartása

Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi biztos háttér
  • Jó munkakörnyezet

Munkavégzés helye:
Szombathely

Szeretettel várjuk jelentkezését – fizetési igény megadásával – az alábbi e-mail címre „villanyszerelő” jeligével!
Munkaidő típusa: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye Szombathely
Kategória Energetika / Villamosság, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Szombathely