www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 117 napja lejárt

Villanyszerelőket

keresünk német nyelvismerettel, lehetőleg C-kategóriás jogosítvánnyal Dél-Németországba!

Több mint húsz éves német munkaerőpiaci tapasztalattal rendelkező munkaerő kölcsönző cég keres, németül erős alapszinten beszélő villanyszerelőt ingolstadti munkahelyre, gyors kezdéssel.

Elvárás és feltétel:

  • Erős alap szintű német nyelvismeret
  • Lehetőleg „C” kategóriás jogosítvány, saját autó
  • Érintésvédelmi szakvizsga (előny)
  • Rugalmasság, a villanyszerelésen kívüli, más jellegű munkavégzésre való nyitottság, pl. fuvarozás.
  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, hosszú távú foglalkoztatás
  • Szállás, utazási hozzájárulás
  • Németországban bejelentett munkaviszony egy nagy múltú cégnél
  • Magyar nyelvű segítségnyújtás a munkaviszony fennállása alatt
  • Kiemelt bér, pontos bérfizetés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el lehetőség szerint, német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

További információért hívja hétköznapokon  a +3620-560-60-77-es telefonszámot. Munkatársaink készséggel állnak rendelkezésére!

Egyéb hasonló állások Önnek
Szakorvos

synlab Hungary Kft.

Országos laboratóriumi hálózattal rendelkező cé...
Budapest, Pest

Autószerelő (Kecskemét)

Hovány Csoport

"A Ha jól akarsz élni, légy szorgalmas, tanulj...
Kecskemét

Mechatronikus/robotos karbantartó - Kecskemét (Referenciaszám: CSZS-1874)

Man at Work Kft.

Feladatok: Erősáramú gyengeáramú villamossági...
Kecskemét