www.cvonline.hu

Erősáramú elektrotechnikus

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.13.
Jelentkezési határidő: 2017.07.27.
Hirdetés azonosító: 1082828

Pozíció leírása / Job description

Magyarország vezető áramszolgáltatója Pesti és Budai Régióba munkatársat keres ERŐSÁRAMÚ ELEKTROTECHNIKUS munkakörbe, azonnali kezdési lehetőséggel.
PÁLYAKEZDŐK ÉS TAPASZTALT ELEKTROTECHNIKUSOK JELENTKEZÉSÉT EGYARÁNT VÁRJUK!
- Közép- és kisfeszültségű hálózat üzemzavarainak elhárítása
- Hálózatüzemeltetési feladatok végrehajtása munkautasítás alapján
- Hálózatépítési feladatok végzése
- Közép- és kisfeszültségű hálózatok karbantartási feladatainak végzése
- Vonalbejárások, hálózati mérések végrehajtása
- Feszültségmentesítések, munkaterület átadás-átvételek, felügyeletadás idegen kivitelezők részére
- Mérőcsere, új bekapcsolások kis- és nagyfogyasztói szolgálat tevékenységei
- Munkavédelmi eszközök, szerszámok rendszeres ellenőrzése, valamint munkavédelmi,
- környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása és betartatása

Elvárások / Requirements

- Erősáramú elektrotechnikus/villanyszerelő végzettség
- B kategóriás jogosítvány
- Felelősségtudatosság
- Terhelhetőség, rugalmasság
- Jó problémamegoldó készség
- Hálózatkezelő vizsgák H-I - H-IV-es vizsgákra letétele

Amit kínálunk / Offer

- Stabil háttér
- Továbbképzési és fejlődési lehetőség
- Kiemelkedő juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a