www.cvonline.hu

VILLANYSZERELŐ

2003 óta működő, folyamatosan bővülő SMHV Energetika Kft. aktív szereplője a villamosipari piacnak.
Fő tevékenységi körünk jelenleg a kis- és középfeszültségű hálózatok, közvilágítás és napelemes rendszerek tervezése, létesítése, üzemeltetése. Fogyasztói csatlakozók kiépítése, mérőcserével kapcsolatos tevékenység, mélyépítési és földmunkák végzése.
Jelenleg csapatunk bővítésére keresünk új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

  • villamos mérőhelyi szolgáltatások elvégzése direkt csatlakozású fogyasztási helyeknél, valamint
  • ki- és visszakapcsolási feladatok ellátása Kaposvár város közigazgatási területén.

A jelentkezővel szemben támasztott elvárások:

  • villanyszerelő végzettség;
  • minimum 1 éves szakmai tapasztalat;
  • a munka ellátását hosszú távon kaposvári vagy Kaposvár közeli lakhely (max. 10 km-es körzetben) esetén tartjuk kivitelezhetőnek, ezért e területről várjuk a jelentkezőket
  • B-kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • biztos vállalati háttér;
  • teljesítményalapú bérezés;
  • versenyképes jövedelem.
Munkavégzés helye Kaposvár
Kategória Energetika / Villamosság, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Somogy