www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 125 napja lejárt

munkatársat keresünk

Bicske ipari park-Szárliget területére

FELADATOK:

  • Automata palackozó sor üzemeltetése
  • Tervezett és rendkívüli villamos karbantartások elvégzése, ezek dokumentálása
  • Meghibásodás esetén javítási munkálatok
  • Műszaki dokumentációk, tervrajzok olvasása, munkautasítások végrehajtása
  • Szoros együttműködés a termelési és a szakmai vezetőséggel

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség
  • Néhány éves szakmában szerzett gyakorlat
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Elhivatottság és rendszerszemlélet

ELŐNYT JELENT:

  • Gépjárművezetői engedély („B” kat.)
  • Ipari vagy élelmiszeri ipari tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Főállású munkaviszony
  • Reális célkitűzések alapján működtetett bérezés
  • Lakhatási támogatás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Bicske Ipari Park-Szárliget

A KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA: AZONNAL

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését
fényképes, szakmai önéletrajzzal és a pozíció pontos megnevezésével
a
lenti e-mail címre,
érdeklődni munkaidőben (H-P, 8:00-16:00 óráig) a 06-20/232-03-00 telefonszámon lehet.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő