www.cvonline.hu

VILLANYSZERELŐ

  • A hirdetés 214 napja lejárt

20 éves múltra visszatekintő, országosan ismert, folyamatosan, egész évben megbízással rendelkező szekszárdi székhelyű Alisca- Vill Kft. keres

kollégát!

Várjuk tapasztalt (brigád-, művezető), és pályakezdő villanyszerelő, vagy villanyszerelésben jártas, egyéb végzettségű szakemberek jelentkezését. Olyan kollégák jelentkezését várjuk, akik szeretnének hosszú távon, egy megbízható, fejlődő csapat részesei lenni.

Feladatok:

  • Épületvillamossági erős, és gyengeáramú szerelési munkák
  • Ipari technológiai rendszerek
  • Automatizálás

Kiemelt partnerek: Radioaktív Hulladékokat Kezelő Kft, Paksi Atomerőmű

Elvárások:

  • Pontos, precíz, önmagára igényes munkavégzés
  • Munkabírás
  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Megbízhatóság
  • Csapatmunka
  • Józan életmód
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség (megrendelőkkel való kapcsolattartás)

Amit kínálunk:

  • Munkakörnek megfelelő versenyképes bérezés
  • Vidéki munkavállalóknak szállás biztosítása
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen látna el változatos villanyszerelési munkákat, küldje el önéletrajzát az alábbi címre.

Helyek Baranya
Tolna
Bács-Kiskun
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő