www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 155 napja lejárt

A Fe-Group Invest Zrt. – hulladékgazdálkodási szektorban működő cég –X. kerületi telephelyére

villanyszerelő

munkatársat keres termelő üzem karbantartó csoportjába.

Munkavégzés:

  • X. kerület;
  • napi 8 órás munkavégzés;
  • váltott két műszakban (de/du heti váltásban).

Feladatok:

  • karbantartási munkák, javítások elvégzése;
  • hibafeltárás;
  • beruházás során adódó munkákban való részvétel.

Elvárások:

  • villamossági végzettség;
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés.

Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk a megadott e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő