www.cvonline.hu

VILLANYSZERELŐ

  • A hirdetés 335 napja lejárt

Erős- és gyengeáramú kivitelezéssel foglalkozó cégünk villanyszerelő munkatársat keres.

Feladatok:

  • Villanyszerelési munkák, épület villanyszerelés
  • Elektromos berendezések karbantartása
  • Napelemes rendszerek telepítésénél a kapcsolódó villanyszerelési munkák elvégzése
  • Gépvezérlésekhez kapcsolódó gépi kábelezés és a vezérlő szekrények gyártása és bekötése

Elvárások:

  • Villanyszerelő szakképesítés
  • Önállóság
  • Megbízhatóság

Előnyök:

  • Regisztrált villanyszerelő
  • FAM vizsga
  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló képesítés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Heti 40 óra teljes munkaidő
  • Kulturált munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat

Munkavégzés:

  • Változó helyszínen

Amennyiben alkalmasnak találja magát a feladatra, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a munkakörben elvárt bérigényének megjelölésével az alábbi email címre.