www.cvonline.hu

Villanyszerelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1060864

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó győri Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Ipari csarnokok működésének zavartalan biztosítása
  • Üzemzavarok és meghibásodások elhárítása, hibakeresés
  • Villamossági rendszer karbantartása, karbantartási tervek végrehajtása és dokumentálása

Elvárások:
  • Villanyszerelő szakirányú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • 12 órás, folyamatos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Kimagasló precizitás

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazási hozzájárulás
  • Munkaruha biztosítása

Előnyök:
  • Villanyszerelő munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Győr