www.cvonline.hu

VILLANYSZERELŐ

  • A hirdetés 368 napja lejárt

 Az ,

az ELMÜ Nyrt. Decentralizált Energiamegoldások Üzletága
munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

(Napelem szerelő)

Hivatkozási szám: 2016/1273

Feladatok:

  • Napelemes rendszer elemeinek mechanikai rögzítése (magasban, és ferde síkon is)
  • Napelemes rendszer villamos hálózatának kiépítése (magasban, és ferde síkon is)
  • Napelemes rendszer elemeinek mechanikai és villamos kiépítése
  • Kisfeszültségű, fogyasztói tulajdonú, belső hálózat szerelés
  • Kisfeszültségű hálózatok karbantartási feladatainak elvégzése
  • Felmérések, műszaki bejárások végrehajtása
  • Külső vállalkozók és saját munkavállalók minőségellenőrzése
  • Műszaki bejárások külső kivitelezőkkel
  • Munkaterület, és munkacsoportok irányítása
  • Szabványossági felülvizsgálatok, illetve minőségi ellenőrzések elvégzése
  • Kivitelezési dokumentáció kezelése
  • Anyagbeszerzés, anyagmozgatás
  • Munkavédelmi eszközök, szerszámok rendszeres ellenőrzése, valamint munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása és betartatása
  • E-mobility töltőoszlopok telepítése, karbantartása

 Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelői szakmunkás végzettség
  • Regisztrált villanyszerelői jogosultság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felelősségtudatosság
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Ügyfélorientált magatartás

Előnyt jelent:

  • ÉV szabványossági felülvizsgálói képesítés
  • Napelem szerelésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
Budapest

Jelentkezési határidő: 2016. 07. 20.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését és szívesen csatlakozna hozzánk, várjuk jelentkezését a lenti email címen.

Ha többet szeretnél megtudni tevékenységünkről, látogass el a Link megjelenítéseweboldalra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő