www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 359 napja lejárt

Szeretnénk figyelmébe ajánlani vállalkozásunkat, mely 1993-ban indult, mint egyéni vállalkozás, majd
2004-ben megalakult a GARÉPSZER ´93 Kft.

Cégünk főként lakásfelújításokkal, garázsipari berendezések szervizelésével, javításával,
telepítésével, valamint építőipari kivitelezéssel foglalkozik.

munkatársat keresünk.

Gyakorlattal rendelkező, önálló, megbízható villanyszerelő szakembert keresünk.
Autószalonok, iroda- és lakóházak erős- és gyengeáramú villanyszerelése valamint működő létesítmények, intézmények karbantartás- és átalakítás jellegű villanyszerelési munkái.

Feladatok:

  • lakás villanyszerelés
  • kis és középfeszültségű kábelszerelés
  • hibaelhárítás, hibakeresés

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés vagy okj-s végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • megbízhatóság, önállóság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány szükséges
  • terhelhető rugalmas, kreatív személyiség

Előny:

  • 5 év munkatapasztalat
  • klíma szerelői jogosultság

Amit kínálunk:

  • stabil, biztos hátterű, hosszú távú munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • azonnali munka kezdés

Munkavégzés helye:

  • 1106 Budapest, Túzok utca 2.

Legnagyobb részt Budapesten és környékén dolgozunk, napi kezdés X. kerületi telephelyről.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő