www.cvonline.hu

Villanyszerelő

Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1047246

Multinacionális vegyipari gyártó partnerünk karbantartási részlegére keresünk szakirányú végzettséggel rendelkező munkatársakat sajóbábonyi munkahelyre!
Feladatok:

  • létesítmények áramellátási rendszerének vezetékelése, szerelése, javítása,
  • különböző fogyasztók (villamos gépek, világítástechnikai eszközök, elosztószekrények) villamos hálózatba kötése
  • épületvillamosság és villamos berendezések üzemzavaránál felmerülő problémák feltárása (vezetői tájékoztatása) és elhárítása
  • elektromos rendszerek, berendezések és alkatrészek vizsgálata az esetleges kockázatok, meghibásodások és a beállítás vagy javítás szükségességének meghatározása céljából
  • villamos gépek és berendezések napi, ütemezett karbantartása, javítások elvégzése
  • karbantartási-műszaki dokumentáció kezelése.

Elvárások:
  • villanyszerelő végzettség
  • tervrajzok, villamos dokumentációk értelmezése
  • villamos gépek és hajtások ismerete
  • termelő cégnél karbantartóként, meghibásodások javításában szerzett tapasztalat
  • többműszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Előnyök:
  • folyamatszabályozási és irányítástechnikai berendezések, automatizált rendszerek ismerete
  • targoncavezetői jogosítvány

  • Amennyiben megfelel mindezen elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Sajóbábony