www.cvonline.hu

Villanyszerelő

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1035125

Magyar tulajdonú üzemeltető cég kollégákat keres a következő munkakörre
Feladatok:

  • A létesítmények elektromos ellátását biztosító installációs hálózatok és erőátviteli berendezések karbantartása és javítása;
  • Karbantartási és javítási feladatok a létesítménybe telepített és létesítményeket kiszolgáló erőátviteli, világítási, szünetmentes, szükségvilágító és villámhárító hálózatokon, eszközökön, berendezéseken, rendszereken;
  • Feladatok idő és műszaki tartalom szerinti végrehajtását jelentése a csoportvezető helyettesnek vagy csoportvezetőnek;
  • Használatos eszközök karbantartása, dokumentálása;
  • Esetenként házi készenlét.

Elvárások:
  • villanyszerelői végzettség;
  • 3-5 éves villanyszerelői, karbantartói tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • erkölcsi bizonyítvány.

Juttatások:
  • jó munkahelyi légkör;
  • korrekt bérezés;
  • próbaidő után Cafeteria;
  • hosszú távú, biztos munkahely.

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, továbbá a motivációs levelet a megadott e-mail címre várjuk. Kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését.

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: 18. kerület Munkaidő: H-P, 7:00-15:30

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió