www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 337 napja lejárt

Egy sikeres cégcsoport nemzetközi autógyárak beszállítói tevékenységében érdekelt magyarországi leányvállalata, móri telephelyére keres

Villanyszerelő munkatársat

Feladatok

  • Szerszámok, gépek és berendezések elektromos rendszerének szerelése és javítása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Precíz, megbízható és önálló munkavégzés
  • Műszaki és villamos rajzolvasási készség
  • Esetenként külföldön történő munkavégzés vállalása
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • PLC (S7), szenzortechnikai, hajtástechnikai ismeretek
  • Mechatronikai ismeretek
  • Német és/vagy angol nyelvtudás (min. alapfok)

Mit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
  • Cafeteria juttatás

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, hogy  jövedelemigénnyel ellátott önéletrajzát jelentkezésével együtt küldje az alábbi email címre.

Helyek Fejér
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő