www.cvonline.hu

Villanyszerelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1025365

Zalaegerszegi partnercégünk részére keresünk lelkes és motivált munkatársat az alábbi munkakörben:
Feladatok:

  • Üzemzavar elhárítása az elektromos/elektronikus berendezéseknél
  • Tervezett karbantartási munkák elvégzése
  • A berendezések műszaki megbízhatóságának folyamatos javítása
  • Javítások és karbantartási tevékenységek

Elvárások:
  • Megszerzett vagy folyamatban lévő szakirányú tanulmányok
  • Hasonló munkakörben szerezett minimális tapasztalat

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil munkahely
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Cafeteria

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Zala