www.cvonline.hu

Villanyszerelő

  • A hirdetés 493 napja lejárt

 É.G.Sz. Kft

keres munkatársakat hosszú távra az alábbi munkakörbe:

 Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség
  • min. 1-3 éves villanyszerelői tapasztalat

 Feladatok:

  • Védőcső-, vezeték hálózat kiépítés
  • Gépek vezérlésének bekötése, beüzemelése.
  • Elektromos meghibásodások elhárítása.
  • Műszaki rajzok és tervrajzok olvasása, adott esetben javítása.
  • Esetenként egyedi feladatok elvégzése, rajz vagy megbeszélés szerint.
  • Felmerülő problémák észlelése, jelzése.
  • Egyéb projekt jellegű feladatok.

 Egyéb:

  • Munkaidő: Rugalmas, változó munkaidő
  • Munkavégzés helye: Változó helyszín
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal

 Amit kínálunk:

  • Stabil cég
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az alábbi e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő