www.cvonline.hu

Villanyszerelő - Wien, Linz, Graz, Innsbruck

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Ausztriába:

villanyszerelőket és kapcsolószekrény-építőket

Munkavégzés helye: Wien, Linz, Graz, Innsbruck

Munkakezdés: azonnal

Az Ön feladatai

  • önálló munkavégzés
  • elektromos berendezések kivitelezése
  • világító berendezések üzembe helyezése
  • régi elemek, berendezések, kábelek cseréje
  • konnektorok cseréje, beépítése, kábelezés
  • kapcsolószekrények építése

Amit Öntől várunk:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás (osztrák partner teszteli szerződésadás előtt)
  • Szakmai tapasztalat
  • Saját autó

Ajánlatunk:

  • bérezés: kb 12 € bruttó órabér, a szállást a munkáltató cég fizeti
  • pótlék 0,794 euró bruttó/óra + 26,4 euró bruttó Auslöse (kiegészítő pénz) / munkanap
  • fizetett és szervezett szállás
  • osztrák munkaszerződés
  • osztrák munkáltató intézi az adózási es szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket
  • fizetett szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?