www.cvonline.hu

Villanyszerelő - Wien, Linz, Graz, Innsbruck

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Magyarország

Munkavégzés helye: Wien, Linz, Graz, Innsbruck

Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Ausztriába:

villanyszerelőket és kapcsolószekrényépítőket

Az Ön feladatai

-          önálló munkavégzés

-          elektromos berendezések kivitelezése

-          világító berendezések üzembe helyezése

-          régi elemek, berendezések, kábelek cseréje

-          konnektorok cseréje, beépítése, kábelezés

-          kapcsolószekrények építése

Amit Öntől várunk:

-          Kommunikációs szintű német nyelvtudás (osztrák partner teszteli szerződésadás előtt)

-          Szakmai tapasztalat

-          Saját autó

Ajánlatunk:

-          bérezés: kb 12 € bruttó órabér, a szállást a munkáltató cég fizeti

-          pótlék 0,794 euró bruttó/óra + 26,4 euró bruttó Auslöse (kiegészítő pénz) / munkanap

-          fizetett és szervezett szállás

-          osztrák munkaszerződés

-          osztrák munkáltató intézi az adózási es szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket

-          fizetett szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?