www.cvonline.hu

Villanyszerelő / Villanyszerelő betanított munkás

  • A hirdetés 378 napja lejárt

Gödöllői telephelyű villanyszerelő ipari cégünk, önállóan dolgozni tudó, agilis, szakmáját szerető-gyenge és/vagy erősáramú hálózatok kivitelezési munkálataiban jártas

villanyszerelő, vagy villanyszerelő betanított munkás

kollégát keres, hosszú távú munkavégzésre azonnali belépéssel.

Bérezés megegyezés szerint!

Elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • megbízhatóság, önállóság,
  • pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Korrekt/versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő