www.cvonline.hu

Villanyszerelő - villamos karbantartó

  • A hirdetés 466 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében Csömöri (Budapest határán) munkahelyre azonnali kezdéssel keresünk

munkakörbe munkatársat főállású munkaviszonnyal teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Épületvillamossági (erőátviteli és világítási rendszerek) berendezések karbantartása
  • Épületgépészeti rendszerek karbantartása
  • Ezermester feladatok

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú erősáramú végzettség és gépész (ezermester) gyakorlat
  • Jó szervezőkészség, pontosság, kreativitás, problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, kiváló diplomáciai érzék, párhuzamos feladatok elvégzésére való képesség

Előny:

  • gépészeti végzettség, de legalább gyakorlat.
  • Klíma, ajtó és kapurendszer karbantartásában szerzett tapasztalat.
  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat.

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző