www.cvonline.hu

VILLANYSZERELŐ, VILLAMOS HÁLÓZATSZERELŐ, SZERELÉSVEZETŐ

  • Az állásajánlat lejárt.

A VILL-KORR HUNGÁRIA Kft. villamos munkák kivitelezéséhez

VILLANYSZERELŐ,
VILLAMOS HÁLÓZATSZERELŐ,
SZERELÉSVEZETŐ

munkatársakat keres.

Elvárások:

  • erősáramú villamos szakirányú végzettség,
  • min. 3 éves erősáramú területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • precíz, pontos, lojális, terhelhető személyiség,

Előny:

  • villamos hálózatszerelő szakmunkás végzettség,
  • gyengeáramú rendszerek kivitelezésében szerzett szakmai tapasztalat,
  • biztonságtechnikai szerelő végzettség,
  • KIF/FAM I., II. végzettség,
  • MV-ÉP/ÉV, MV-VI/B felelős műszaki vezetői minősítés megléte,
  • német nyelv ismerete.

Amit nyújtunk:

  • kiemelkedő  kereseti lehetőség
  • cafeteria juttatás
  • európai szintű munkakörülmények
  • hosszú távon stabil munkahely
  • szükség esetén segítséget nyújtunk a lakhatást illetően

Szakmai önéletrajzzal és bizonyítvány másolatokkal ellátott jelentkezését az alábbi email címre várjuk.

VILL-KORR HUNGÁRIA Kft.
9027 Győr, Berkenyefa sor 9.

Munkavégzés helye Győr
Kategória Energetika / Villamosság, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr