Villanyszerelő / Villamos gépek és készülékek műszerésze, javítója

  • A hirdetés 609 napja lejárt

A Tamási-Hús Kft. felvételt hirdet a következő munkakörben:

 Villanyszerelő/ Villamos gépek és készülékek műszerésze, javítója

Főbb feladatok, munkák:

  • a termelésben található gépek karbantartása, megfelelő működésük biztosítása
  • azon a szalagon való munka végzése, amelyre beosztották
  • az adminisztrációk elvégzése papír alapon és a CSB vállalatirányítási rendszer használatával
  • a részlegére beosztott munkavállalók munkájának felügyelete, irányítása és ellenőrzése.

Elvárás:

  • Gyakorlat (élelmiszeripari gyakorlat előnyt jelent)
  • Szakirányú szakmunkás végzettség
  • Kiváló szakmai felkészültség
  • Tamási vagy környékbeli lakhely
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Alapfokú számítógépes ismeret

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munkahely
  • Minden hónap 10-ig átutalt munkabér
  • Minden hónapban – a feltételek teljesülése esetén – 8 000 Ft értékben Erzsébet utalvány
  • Minden tárgynegyedévben – a feltételek teljesülése esetén – 10 000 Ft értékben jelenléti bónusz
  • Versenyképes bérezés
Helyek Tolna
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő