www.cvonline.hu

Villanyszerelő / szerviztechnikus

  • A hirdetés 509 napja lejárt

A HAT-AGRO Baromfitechnológia Kft.

hosszú távú stratégiájának megvalósításához új munkatársat keres baromfi tartástechnológiai rendszerek (etető, itató, szellőző, kapcsolószekrények) elektronikai kiépítésére, beüzemelésére, karbantartására

villanyszerelő

pozícióba.

A munkavégzés helye: Győr, országos kiszállással

Feladatok:

  • Villamos karbantartás
  • Kapcsolószekrények bekötése
  • Vezérléselektronikai rendszerek beszerelése

Elvárások:

  • Szakirányú, műszaki középfokú végzettség szükséges
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Szakterület szerinti műszaki rajzok gyors és helyes leolvasása
  • Villanyszerelői munkálatok ellátása
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Céges személygépjármű, notebook, mobiltelefon

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát és kézzel írott motivációs levelét az  e-mail címre. Kérjük, az email tárgyában feltüntetni: villanyszerelő