www.cvonline.hu

VILLANYSZERELŐ SZAKMUNKÁS

  • A hirdetés 757 napja lejárt

A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft.

kecskeméti telephelyére felvételt hirdet

munkakör betöltésére

A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft. fő tevékenységi köre:

Cégünk fő profilja komplex ingatlanüzemeltetési szolgáltatás nyújtása, amelynek keretében elsősorban a MÁV Csoport ingatlanjainak szakszerű üzemeltetését – karbantartás, zavar-hibaelhárítás, belső takarítás, külső környezet rendezése, zöldterületek kaszálása és gyomirtás a pályahálózaton, ingatlanok és vasúti szerelvények őrzése – valamint a vasúti ingatlanok gazdálkodásával kapcsolatos feladatokat látjuk el.

Főbb feladatok:

  • a kecskeméti szolgáltatási egységhez tartozó épületek, létesítmények karbantartása, üzemzavarok elhárítása;
  • a villamos hálózatba bekötött világító testek és berendezések működésének ellenőrzése, szakszerű karbantartása, cseréje;
  • a munkáltató megbízása alapján gépjárművezetés,
  • a munkáltató utasítása szerint készenléti szolgálat ellátása.

Követelmények:

  • villanyszerelő szakmunkás bizonyítvány,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felelősségtudat, megbízhatóság,
  • gyors és hatékony problémamegoldó képesség,
  • együttműködési készség.

A munkavégzés helye: Kecskemét és vonzáskörzete

A jelentkezéseket – a pozíció megjelölésével:
az alábbi címre várjuk.

A munkakör betöltésének várható kezdete: azonnal, megegyezés szerint.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő