www.cvonline.hu

Villanyszerelő - Stuttgart Hozzáadva: 2016.05.19.

Stuttgart környéki partnercégünk részére keresünk német nyelvtudással rendelkező villanyszerelő / Épületvillamosság munkatársakat
Feladatok:
  • Épületvillamossági szerelések
  • Kábelek, Kapcsolószekrények bekötése

Elvárások:
  • Villanyszerelői végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Saját autó
  • Többéves szakmai tapasztalat

Juttatások:
  • Nettó 1800-2000 Euro/hó fizetés
  • Ingyenes szállás
  • Első kiutazás költségeinek megtérítése
  • Hosszútávú munkalehetőség

Előnyök:
  • Épületvillamossági tapasztalat

Nyelv:
  • Német

Egyéb kapcsolati információk:
  • Tel: +36 72 212 368

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el részünkre szakmai önéletrajzát az alábbi elérhetőségre: E-mail cím megjelenítése