www.cvonline.hu

Villanyszerelő - Stuttgart, Karlsruhe, Freiburg, München

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Magyarország

Munkavégzés helye: Stuttgart, Karlsruhe, Freiburg, München

Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba:

villanyszerelőket

Az Ön feladatai

-          2 fős csapatban villanyszerelési munkák

-          kábelhúzás

-          konnektorozás

-          kábelfektetés

-          bekötés

-          világítás

Amit Öntől várunk:

-          kommunikációs szintű német nyelvtudás (német partner teszteli szerződésadás előtt)

-          szakmai tapasztalat (a végzettsége is villanyszerelő)

-          autó előny, ha van

Ajánlatunk:

-          bérezés: 11 € bruttó órabér + 24 euró kiegészítő pénz (Auslöse) munkanaponként A szállást a munkáltató szervezi, a munkavállaló fizeti

-          túlórázási lehetőség

-          német munkaszerződés

-          német munkáltató intézi az adózási es szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket

-          szabadság

Úgy érzi megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?