www.cvonline.hu

Villanyszerelő - Reptér

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1016341

A reptér karbantartó csapatába keresünk munkatársakat. Azonnali munkakezdés
Feladatok:

  • Karbantartási és javítási feladatok a létesítménybe telepített és létesítményeket kiszolgáló erőátviteli, világítási, szünetmentes, szükségvilágító és villámhárító hálózatokon, eszközökön, berendezéseken, rendszereken
  • Feladatok idő és műszaki tartalom szerinti végrehajtását jelentése a csoportvezető helyettesnek vagy csoportvezetőnek
  • Az ütemezett feladatok esetleges eltérésének jelzése csoportvezető helyettesnek
  • Szerződéses partnerek felügyelete/kísérése
  • Használatos eszközök karbantartása, dokumentálása
  • Esetenként projektek
  • Részvétel oktatásokon

Elvárások:
  • szakmunkás végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismeret
  • elektrikusi vagy technikai végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat

Juttatások:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület
  • Munkaidő: H-P 7:00-15:10, Havonta egy hét házi készenlét

Előnyök:
  • Gyors kezdés

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a megjelölt e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió