www.cvonline.hu
Villanyszerelő (Referenciaszám: PJ4621)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.08.11.
Jelentkezési határidő: 2016.08.14.
Hirdetés azonosító: 1053153
lejárt

Miskolc közelében lévő neves megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Villanyszerelő

Feladatok:

- Létesítmények áramellátási rendszerének vezetékelése, szerelése, javítása
-Különböző fogyasztók (villamos gépek, világítástechnikai eszközök, elosztószekrények) villamos hálózatba kötése
-Épületvillamosság és villamos berendezések üzemzavaránál felmerülő problémák feltárása (vezetői tájékoztatása) és elhárítása
-Villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása és javítása
-Az elektromos rendszerek, berendezések és alkatrészek vizsgálata az esetleges kockázatok, meghibásodások és a beállítás vagy javítás szükségességének meghatározása céljából
-Alkatrészcserék végrehajtása
-Villamos gépek és berendezések napi, ütemezett karbantartása, javítások elvégzése
-Karbantartási-műszaki dokumentáció kezelése
-Részvétel a tervszerű megelőző karbantartásokban

Elvárások:

-Villanyszerelő végzettség
-Tervrajzok, villamos dokumentációk értelmezése
-Villamos gépek és hajtások ismerete
-Termelő cégnél karbantartóként, meghibásodások javításában szerzett tapasztalat
-Többműszakos munkarend vállalása
-Precíz, pontos munkavégzés
-Terhelhetőség, megbízhatóság
-Egészségügyi alkalmasság

Előny:

-folyamatszabályozási és irányítástechnikai berendezések, automatizált rendszerek ismerete
-targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

-Versenyképes bérezés
-Béren kívüli juttatások
-Kedvező beutazási támogatás
-Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Miskolc környéke

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Likai Szabina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.