www.cvonline.hu
Villanyszerelő (Referenciaszám: PJ3976)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 984126
lejárt

Székesfehérvári partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Villanyszerelő

Feladatok:
- Kamionok, lakóautók áramellátásának biztosítása

Elvárások:
- Középfokú szakképesítés
- Megbízhatóság, önállóság
- Pontos, precíz munkavégzés
- Magas stressztűrő képesség

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabó Dorina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Vagy érdeklődjön a 20 247 86 08-as telefonszámon. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.