www.cvonline.hu

Villanyszerelő (Ref.:642)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.07.12.
Hirdetés azonosító: 794981
lejárt

Villanyszerelő
Ref.:642

Multinacionális Partnercégünkhöz keresünk munkatársat Kaposvárra!

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai:

  • Karbantartási, üzemeltetési és üzemzavar elhárítási feladatok ellátása
  • Feszültség alatti munkavégzés

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalatok és képességek:

  • Villanyszerelő szakmunkás bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk!

A Megbízónk által nyújtott feltételek:

  • Kiemelt bérezés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség, karrierépítés
  • Bejárási támogatás

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

Link megjelenítése

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu